چهارشنبه, خرداد ۲۳, ۱۴۰۳

اعضا

در نهاد مردمی رسالت، اعضا شامل کلیه افرادی می‌‏شود که از طریق سوپر اپلیکیشن اِم‎‌رسالت عضو می‌‏شوند و می‌‎توانند با توجه به علایق و نیازمندی‌‎هایشان در زمینه‌‎های مختلف الگوی تعالی اجتماعی رسالت نظیر قرض‎‌‌الحسنه، کاروکسب‎‌های خرد و خانگی (در قالب هسته‎‌های کارآفرینی اجتماعی)، پویش‌‎های نیکوکارانه رسالت اجتماعی (در قالب موکب رسالت آسمانی، هسته‌‎های جهادی و هسته‎‌های رسالت اجتماعی و… به فعالیت بپردازند.

 از این بین، یک سری از اعضا که حس وابستگی و تعلق به جمعی از اعضا (که کانون همیاری اجتماعی گفته می‎‌‌شود) داشته باشند، می‎‌توانند عضو آن کانون همیاری اجتماعی شوند یا به عنوان راهبر یا همیار، یک کانون همیاری اجتماعی جدید ثبت کنند و اعضای مورد نظرشان را به آن اضافه کنند. اعضا در قالب این کانون می‏‌توانند فعالیت‌‎های جمعی برای بهبود مسائل و امور خودشان تعریف کنند و از ظرفیت این جمع برای تحقق آنها بهره ببرند. در ادامه، تعمق بیشتری در کانون همیاری اجتماعی خواهیم داشت.

کانون‌ همیاری اجتماعی

 در نهاد مردمی رسالت، اعضایی که دغدغه‎‌‌ها، ویژگی‎‌‌ها و همّ‌ِمشترکی دارند (مثل هم‌‌خانواده، هم‌محلی، هم‌طایفه‏، همشهری، هم‌مسجدی، همکار و…) در قالب تشکلی تحت عنوان «کانون‎ همیاری اجتماعی» و با محوریت و جلوداری فردی دغدغه‎‌مند، تحت عنوان راهبر کانون، گردهم می‌‎آیند و سعی بر این دارند که حول موضوعات مختلف، فعالیت‌‎های جمعی داشته باشند. در

مشاهده ادامه مطلب »

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

ایجاد حساب جدید!

برای ثبت نام فرم های زیر را پر کنید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید