پنجشنبه, تیر ۲۸, ۱۴۰۳

محمد رضائی

سلام! من هم در کنار همه دوستان همدل و توانمندم تلاش می کنم تا درک بهتری از مفهوم توسعه و نحوه دستیابی به آن داشته باشم. چیزی که به زندگیم معنا می بخشه و انگیزه کافی برای سحرخیزی و کار کردن تا پاسی از شب را برای من ایجاد می کنه.

حسین عنبرستانی

مشتاق جستجو و حرکت حرکت به عمقی که باید رفت و باید ساخت تو این مسیر همقدم بودن با آدم های هم‌دغدغه خیلی نعمت بزرگیه به نظرم بخشی از شکر این نعمت، نوشتن از مسیر حرکت، برای خودمان و دیگران است انشاالله تو رساگفت در این خصوص خواهم نوشت

علی بابایی

هر روز به امید رهبری یک تغییر؛ هر چند کوچک؛ هر روز به امید همراهی یک دوست در خلق یک جامعه انسانی تر.

محمدصادق ابراهیمی

ابراهیمی هستم محمدصادق. رشد و پیشرفت کشور عزیزم ایران برای من یه دغدغه است. جهانی رو تصور کن که اصول اصیل انسانی در آن سرلوحه است، برای همه کشورها. می‌سازیم تا جهان ساخته شود.

علیرضا نفیسی

من علیرضا نفیسی، اصالتاً اصفهانی، عاشق خواندن و نوشتن و پژوهش، مخصوصاً در زمینه توسعه، تحول و حکمرانی البته با تم اجتماعی-سیاسی. حدود 8 سالی هست که کار و زندگیم با رسالت گره خورده و با مردم، کانونها و راهبران اجتماعی دمخورم! دوست دارم از زاویه نگاه دیگران هم به دنیا نگاه کنم و به جاهای عجیب سفر کنم! وقت‌های آزادم را با خانواده می‌گذرانم، شنا تمرین می‌کنم و در یوتیوب ویدئو تماشا می‌کنم.

مهدی کفاش پناه

سلام! اینکه ما داریم توی خانواده بزرگمون سرتاسر کشور کلی فعالیت سازنده انجام میدیم اما از حال همدیگه خبر نداریم برای من دغدغه بزرگیه و من همیشه به دنبال این بودم که فرهنگ کارو زندگی اعضای خانواده‌ام رو به بهترین شکل ثبت کنم و در اختیار همه قرار بدم. حالامن با همیاری بقیه دوستام توی دانشگاه فعالیت شما رو در هر نقطه از ایران در قالب یک مستند به تصویر میکشیم و حال خوب شما رو با بقیه به اشتراک میذاریم.

امیر صفری

سلام! همیشه دغدغه اطرافم رو دارم و مسائل اجتماعی برام مهم بوده، بنابراین به حوزه‌های توسعه اجتماعی علاقه‌مندم. حوزه های دیگر مورد علاقه‌ام توسعه فردی و مبانی رفتاری هستند. بخش عمده فعالیت‌هام به حوزه‌های آموزش و بازی میگذره.

محسن اشعاری

سلام! اولویت من در زندگی اینه که چطور میتونم بیشترین تأثیر را در زندگی اطرافیان و جامعه خودم داشته باشم. خانواده رسالت جایی بود که ذهن و قلبم را درگیر خودش کرد چرا که میتونم به هدفم نزدیکتر بشم. باتوجه به توانمندی‌‏هایی که از خودم سراغ داشتم، به طور تخصصی دارم در زمینه مدیریت دانش کار می‎کنم. یعنی سعی در ایجاد فرصت‌هایی دارم که اعضای این خانواده بزرگ بتونند از هم بیشتر یاد بگیرن. امیدوارم با این اتفاق، کار و زندگی بهتری برای اونا رقم بخوره.

علی سعیدانژاد

سلام! یه چیزی که چندساله کار و زندگی رو مشغول خودش کرده، پژوهش و فهم عمیق مفهوم توسعه و نگاه افراد مختلف در ایران و خارج اون، به این مسئله است. شاید برای شما هم توسعه، تعالی، ترقی و پیشرفت هرکدوم مفهوم جداگانه ای رو تداعی کنه، واسه همینه مطالعه ی تاریخ و سبک زندگی ملت های مختلف با تمام جذابیت هاش از تنوع قومیتی و مذهبی گرفته تا آرمان و آرزوهاشون، میتونه قطب نمای خوبی برای رسیدن به هدفی باشه که داریم به سمتش حرکت میکنیم

ساسان شعبانی

سلام! ساسان شعبانی هستم. خوشحالم که کارم با بسیاری از دغدغه های شخصیم در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی همراستا هست. تلاش من این هست که رقم خوردن اتفاقات خوب در سراسر کشور رو تسهیل کنم. ان شاءالله اتفاقات خوب در سراسر کشور روز به روز بیشتر بشه و من هم سهمی هر چند اندک داشته باشم.

رضا ایمانی

سلام! علاوه بر چای و رنگ فیروزه ای به توسعه اجتماعی هم علاقه مندم. به همین خاطر هرهفته با همراهی استادان و صاحب نظران حوزه توسعه دورهم جمع میشیم تا درباره اش باهم گپ بزنیم و نشست هم اندیشی عصر اندیش رو در دانشگاه توسعه اجتماعی رسالت برگزار کنیم. علاوه بر اون تلاش میکنم با مطالعه جریان شناسی توسعه و برای پیدا کردن جواب سوالات این مسیر نظرات اندیشمندان رو با شما به اشتراک بگذارم.

زهرا باقری

سلام! هرچه بیشتر فکر می‌کنم بیشتر به این نتیجه می‌رسم که نقطه اصلی اتصال من با دانشگاه توسعه اجتماعی رسالت، فهمیدن و به اشتراک گذاشتن نکاتی است که بتواند همه را به «تعالی اجتماعی» برساند. و من، زهرا باقری،‌ دانش آموخته دکتری مطالعات زنان، خوشحالم که توانسته‌ام این دغدغه را با همراهی همکاران بزرگوارم و از طریق ابزارهای مختلفی مثل مستندسازی، آموزش و تولید خبر، پاسخ بدهم.

فاطمه عزیزپوریان

سلام! دیدن و شنیدن خیلی از اتفاقای که توی دنیای اطرافمون میفته حالمو خوب میکنه و دوست دارم این حال خوب روبا نوشتن به اشتراک بزارم. شاید واقعا سهم من تو مجموعه ای که مشغول به کارم توصیف همین قشنگی هایه که به ارمغان اومده. شاید اینجا هستم تا همیاری اجتماعی که رقم خورده رو به توان مضاعف برسونم ونقل کنم مشق همدلی مردمم را.

خوش آمدید!

به حساب خود در زیر وارد شوید

ایجاد حساب جدید!

برای ثبت نام فرم های زیر را پر کنید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.

افزودن لیست پخش جدید